ČRS Mimopstruhové revíry 411 984 - Stržený

Popis revíru: 411 984 - Stržený

Lov povolen podél místní komunikace a od přepadu k malé zátoce - označeno cedulemi. Pokračování lovného úseku za zátokou na pravé straně až do cca poloviny louky - konec lovného úseku označen cedulí. Části u obou přítoků jsou klidovou zónou - LOV RYB ZAKÁZÁN - označeno cedulemi. Zákaz rybolovu z hráze a z obslužných zařízení rybníka.
Nejedná se o klasický rybářský revír, proto je zde možno celoročně provozovat lov přívlačí a po zamrznutí vodní hladiny je povolen lov na dírkách. Lov na dírkách pouze v případě udělení výjimky - aktuální informace na webových stránkách www.crs-sus.cz.
Po zamrznutí rybníka a tloušťce ledu minimálně 10 cm je možno lovit na dírkách min. 5 m od sebe. Při zamrznutí hladiny a lovu na dírkách bude tolerováno chytání na těsto (vláčecí pastu) i sýr se splávkem pouze na 1 udici. Při lovu na dírkách se smí používat pouze jednoháčky. Poraněnou ulovenou rybu je nutné si ponechat a řádně ji zapsat. Při ulovení ryby a jejím vytažení na led nebo na břeh z vody si musí lovící tuto rybu ponechat a okamžitě zapsat do oddílu II povolenky k lovu. Přisvojí-li si rybář za kalendářní den 2 kusy vyjmenovaných ryb, uvedených v § 16 odst. 2 a 3 vyhlášky č. 197/2004 Sb., končí pro něj denní rybolov. Lovit ryby lze pouze na celorepublikové, celosvazové a středočeské mimopstruhové povolenky společně s místenkou. Místenku (= oprávnění k hospodářskému odlovu) za poplatek 25 Kč získá lovící na základě odeslané SMS zprávy ve tvaru: HOSTR25 na tel. číslo: 90211. Potvrzující SMS musí být obdržena ještě před zahájením vlastního rybolovu, a to ve znění: "Oprávnění rybníkáře k hospodářskému odlovu na rybníku Stržený dle bližších podmínek. Platí pouze v den doručení SMS. Cena SMS je 25 Kč. Petrův zdar. ČRS SÚS." V případě nerespektování výše uvedených bližších podmínek výkonu rybářského práva RS přestupci odebere pověření rybníkáře k lovu ryb na tomto chovném rybníku. Odebrání pověření bude rybářskou stráží zapsáno do oddílu II jeho povolenky. Pokud bude stejný lovící s tímto záznamem v povolence přistižen při rybolovu na rybníku, RS přivolá Policii ČR a předá případ k řešení pro podezření z pytláctví. K parkování jsou určena označená místa. Na louku za zátokou na pravé straně je zákaz zajíždění vozidel. Dvě soboty v září budou vyhrazeny pro odlov kachen. Omezení rybolovu bude předem vyvěšeno na webových stránkách ČRS, z. s., SÚS a u rybníka.

Zdroj: https://www.rybsvaz.cz/

Informace o vodní ploše podrevíru: beta

Celková vodní plocha: 5.73 ha

Celková délka toku: 0 km


Revír 411 984 - Stržený tvoří:

Jméno Velikost Vzdálený Trasa
1. Stržený 5.73 ha 57.68 km
Délky a rozlohy odpovídají zakresleným objektům do mapy

Zápis do povolenky

Datum Revír Podrevír Druh Hm. Dé.
03.12. 411 984

Nejbližší rybářské potřeby

Rybářské potřeby u Plavala

Rybářské potřeby Příbram
Otevřeno | Vzdálený: 8.04km

Počasí na nejbližší dny

03.12. 04.12. 05.12. 06.12. 07.12. 08.12.
-4.1°C 2.9°C 8°C 9°C 7.8°C 3.2°C

Mapa 411 984 - Stržený

Zvětšit mapu
Naposledy přidané fotografie uživatelů

Zatím nikdo nepřidal svou fotografii.
Přidej fotku první!

Nejbližší revíry v okolí

Připravuji stránku revíru
411 984 - Stržený